Skip to main content

EBRU ACAR MENAJERLİK

ebru-acar-kurumsal

1994 yılında  ilk olarak Ahmet San Organizasyon Şirketiyle birlikte profesyonel olarak sektöre adım atan Ebru Acar; bunu takip eden yıllarda, Prestij Müzik vb. çeşitli müzik şirketlerinde ve şahsa özel Menajerlik ve PR Danışmalığı görevlerinde bulundu. Bunun akabinde kurucu ortaklarından olduğu Şirkett Menajerlik’te  5 yıl boyunca oyuncu  menajerliği  görevini üstlendi.

Sektörde hayallerini ve hedeflerini hep yukarıya taşımayı kendisine görev edinen Ebru Acar, 2016 yılında kendi adını verdiği markası Ebru Acar Menajerlik şirketini kurdu. Şirketi bünyesinde, oyuncu menajerliği, PR & İletişim danışmanlığının yanı sıra Cast Direktörlüğü hizmeti sunmakta olup, profesyonel ekibiyle birlikte bilgi, birikim ve tecrübesine inanarak sektörde başarılı işler yapmaya devam etmektedir.

TEMEL DEĞERİMİZ

Sektörde “amaca uygun hizmet” vermeyi başarımızın temel değeri olarak görüyoruz.

Şirketimiz, oyuncu menajerliği, kariyer planması ve PR&İletişim Danışmanlığı hizmetlerini profesyonel olarak hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Sektörde amaca uygun hizmet verebilmek, oyuncu memnuniyeti ilkelerimiz arasındadır.

NASIL YAPIYORUZ?

Şirketimiz bünyesinde bulunan  oyuncuların profesyonel anlamda, marka değerlerini artırarak, sektörde daha başarılı olmalarını sağlamak  birinci önceliğimizdir.

Ebru Acar Menajerlik” güvencesi ile imza attığımız işler arasında; Sinema, Dizi ve Reklam çalışmalarında yer alan oyuncularımızla birebir yakından ilgilenmek, imaj çalışmalarına yardımcı olmak, yeni oyuncu adaylarının eksiklerinin tamamlanmasında gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız.

PR çalışmalarında oyuncularımızın marka değerini artıracak doğru ve güvenilir haberlerin basında yer almasını sağlamaktayız.

HİKAYEMİZ

Teşekkür ederim.

İş hayatına adım attığım ilk günden itibaren, birçok değerli isimle yolum kesişti. Bu isimler; başta değerli organizatörler Aykut Kutluel ve Ahmet San’a, rahmetli Hilmi Topaloğlu’na, Sevgili Mahsun Kırmızıgül’e , Sevgili Sibel Can’a, Sayın Ferdi Tayfur’a, 2003’ten itibaren birlikte yol almaya devam ettiğim Sevgili Ebru Akel’e ve birçok değerli isme teşekkür ederim.

Yeni bir başlangıçla çıktığımız bu yolda, güven, saygınlık, paylaşım, doğru yönlendirme ve memnuniyet çalışmalarımızın temelini oluşturacaktır. Kaldığımız yerden daha büyük hedeflere doğru, bize inanan oyuncu kadromuzla yürümeye devam edeceğiz.